KUCNI LJUBIMCI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUCNI LJUBIMCI

Forum o kucnim ljubimcima


You are not connected. Please login or register

Problem oko nogu Sarplaninca

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Problem oko nogu Sarplaninca Empty Problem oko nogu Sarplaninca ned lip 27, 2010 10:59 pm

koshke



Pooozdrav svima.

Da li moze neko da mi pomogne oko moje muke?! Pre nekih 2 meseca,kada sam je doveo iz setnje,nakon 5-6 h pocela je da hramlje na zadnju desnu nogu.Mislivsi da ce je to proci ostavio sam je takvu bez forsiranja na trcanje i neke zahtevnije aktivnosti.Medjutim stanje se nimalo nije poboljsalo!Posto smo jedva uspeli da je pridrzimo i pogledamo sta je problem videli smo da se brani pri istezanju i skupljanju noge u gornjem delu noge(ne u kuku,nisam strucan....).Pozvao sam veterinara pre nekih mesec dana i rekao je da je proslo dosta za neko "ispravljanje" noge.Dao joj je neku inekciju za prehranjivanje nerava i da ce se vremenom pokazati rezultat.Nadao sam se da ce biti bolje ali bas suprotno.Pre 10 dana je pocela da hramlje na zadnju levu nogu.Sada upreda kukom izbegavajuci da gazi na obe nog i prelazi maksimalno 10 metara HODA.A sto se tice trcanaj,ako ga tako mogu nazvati, ne trci ni 5 metara.Ne znam sta da radim ni sta je uzrok svemu tome.Okruzen sam sa raznim pricama!Ne bacaju mi se pare ali ipak nije to problem,nego nebih da mucim psa sa veterinarima koji ne znaju sta je ustvari problem!Priznajem malo je teska,od 50 do 60 kg.Ali to je samo zato sto je hranim kvalitetno i ne zalim jer sam prezadovoljan njenom naravi.Vesela je,pojede koliko joj dam.Reaguje na nepoznate kao i pre...nikakvih promena sem problema oko nogu!Da li neko ima ideju sta da radim ili iz iskustva ili je cak strucan za te ctvari.


Zahvalan sam na svakom odgovoru!

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.