KUCNI LJUBIMCI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUCNI LJUBIMCI

Forum o kucnim ljubimcima


You are not connected. Please login or register

Što jede Vaš pas?

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Što jede Vaš pas? Empty Što jede Vaš pas? pon pro 07, 2009 3:03 pm

Hanna&Toby

Hanna&Toby
Admin

Dakle, naslov sve govori, što jede Vaš pas?

Toby trenutno klopa Royal Canin Sensible, a kao dodatke Royalu ponekad dobije i kuhano meso (ne začinjeno) te konzerve ili vrećice mokre hrane.

Od konzervi se trudim pronaći što kvalitetniju marku, ali ovdje je kod nas očito nema tako da mu moram kupovati Pedigree koji i nije baš na najboljem glasu iako mi se čini da je mokra hrana od Pedigreea puno bolja od dehidrata, a te dehidrate ionako ne jede.

Kao dodatak prehrani dobiva kuhanu rižu, vrhnje, ponekad namaz i sl.

Poslastice isto dobiva, ali ne baš često.
Jako voli papat Schmackose pa mu ih ponekad kupim kao i pseću čokoladu te pseće keksiće.

Kosti (one napravljene-za grickanje) mu isto kupujem, ali nije baš nešto pretjerano lud za njima tako da sam smanjila njihovu nabavu. Very Happy

Svaki dan također dobiva pastu koja ga ''čisti'' od dlaka, pasta je fina i ukusna, bez problema ju pojede.


Nadam se da nisam ništa zaboravila, sad ste Vi na redu.

https://kucniljubimci.forumhr.com

2Što jede Vaš pas? Empty Re: Što jede Vaš pas? pon pro 07, 2009 7:28 pm

Pudlica&ja

Pudlica&ja

Moja je trenutno na Pedigree, a ima nekih probavnih smetnji, pa ću predložiti baki da ju maknemo s te prehrane. Obožava onu talijansku hranu od Pet centra. Kada je bila beba, mama je kupila rojal cannin i ekanubu, nije ju htjela ni primirisati. Shocked Tako da se vraćamo PC hrani. Laughing

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.