KUCNI LJUBIMCI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUCNI LJUBIMCI

Forum o kucnim ljubimcima


You are not connected. Please login or register

Koliko mjesečno trošite na svoje ljubimce?

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Pudlica&ja

Pudlica&ja

Baš me zanima koje se to cifre vrte oko naših ljubimaca. Ja na svoje ne trošim mnogo jer nema potrebe, ali je zato početni trošak bi velik. A kako kanim nabaviti psa, rado bi znala koliko se troši da se pripremim. Evo par mojih trošaka:

Gricku kupim hranu, ali mu traje par mjeseci. Zanimljivo, vjerojatno je zato žgoljav, malen i hiperaktivan, to mi svi kažu. Hrana je po 20 kn,a zato je početni ulog bio 700 kn Twisted Evil

Kornjača je jeftina. Suspect Sve mi manje jede, valjda zato jer je starija. Tako da joj dajem svaka 2-3 dana, prije je jela svaki dan. I love you Svega sam hranu platila oko 60 kn. Također početni ulog nije bio malen Smile

Hanna&Toby

Hanna&Toby
Admin

Dobro je tema, sviđa mi se. Very Happy

Toby: Royal Canin Sensible- oko 90kn
Konzerve, vrećice mokre hrane i sl.- oko 50kn
Domaće meso- oko 50kn
Poslastice- oko 10kn
Ampula protiv buha- oko 70kn.
Pasta za čišćenje od dlaka- oko 15kn

Možda sam još nešto zaboravila, ali to je uglavnom sve. Dakle, kad se sve to zbroji ispadne oko 285kn, ali tu i tamo kupim mu još par sitnica pa zaokružimo to na 300kn.

Na ostale ljubimce ne potrošim puno, pogotovo na hrčka, njemu jedna hrana može stajati oko 2 mjeseca i piljevina oko mjesec dana.

https://kucniljubimci.forumhr.com

Pudlica&ja

Pudlica&ja

Nije tako mnogo Wink Nadam se da ću i ja jednom imati psa.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.